Moher Power Paintball Team


#1 2008-12-23 16:04:38

SLONKO

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 380
Punktów :   

Gra na koniec sezonu !

Tomku szukam swojej butli która wg Chinczyka (jechal z Toba i Memkiem) dostałes od niego przed gra !!! Co ciekawe Bagera pisze ze ma jedna butle i to 20oz. Nie chcialbym zeby sie okazalo ze to jedna z moich butli bo sie w.... i bedzie to oznaczalo ze skoro nie potraficie dbac o pozyczony sprzet to od tego momentu niczego nikt juz odemnie nie dostanie i niech sie martwi sam na czym bedzie grał !!! Licze ze sie sprawa szybko wyjasni bo chcialbym odzyskac obie butle a tak naprawde to 3 bo po wczesniejszych grach ktos ma u siebie moja 16oz (jak ktos ja od spodu zobaczy to ma tam sloneczko !!! ) Sprawe prosze wyjasnic mniedzy soba (Tomek&Chinczyk) i podac mi konkretne info! Pozdro

Offline

 

#2 2008-12-23 17:55:25

tomek_lp

kapral

8269654
Call me!
Skąd: Wilkowice
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 216
Punktów :   

Re: Gra na koniec sezonu !

o rany!!! znowu na mnie
ja jestem Tomek Krzyżowski, a Bagera pisał o jakims Korzyszkiewicz czy cos w tym stylu, takwiec nie o mnie chodzi!
mi Chinczyk zadnej butli nie dawał, ja miałem moją smieszna co2 i tą wypozyczoną hp
jedyne co pozyczałem w ten dzien, to ta własnie hp od bagery
kurde ja nie mam w domu ŻADNEJ butli poza moją "smieszną" i napewno nie brałem zadnej z wisły, miałem fuul pełny plecak i były to rozne moje badziewia, gdybym znalazł u siebie jakas butle to odrazu bym zgłosił!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pozycjonowanie szczecin jak oswoić szynszyla