Moher Power Paintball Team


#1 2008-05-12 17:47:43

SLONKO

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 380
Punktów :   

!!! BEZPIECZENSTWO !!!

Jest nas coraz wiecej, wiec czas zaczac stosowac pewne wymogi bezpieczenstwa!
1. przed kazda gra chronografem sprawdzamy ustawienia predkosci wylotowej
- proponowane 290, wymagane max 300
2. Przed kazda gra i po niej bron ma byc zabezpieczona i nikt nie mierzy z niej gdy w poblizu znajduja sie osoby bez masek ( nie chce widziec sytuacji gdy ktos chcac sprawdzic czy nie ma syfu w lufie patrzy do niej zamiast najpierw ja odkrecic lub dla zartu mierzy do kogos bez maski ) proponuje jeszcze dodatkowo miedzy grami starac sie trzymac palce z daleka od spustu ( ile razy zdarzyla sie sytuacja w ktorej ktos byl pewien ze zabezpieczyl bron a mimo wszystko wcale tak nie bylo, ja pamietam pare takich akcji ) !
3. zacznijmy stosowac zabezpieczenia na lufe ( typu http://www.kansus.pl/produkt-1643-67-ti … _lufę.html lub http://www.kansus.pl/produkt-386-67-pmi_zatyczka.html ) po pierwsze poprawi to bezpieczenstwo i to znacznie ( ja mam blizne i to nie mala chyba wiecie jak to sie stalo i dziekuje nie chce juz wiecej razy zarobic starzala z bardzo bliskiej odleglosci od kogos kto nie zabezpieczyl broni !!! ) pozatym stosowanie oslon wplywa na celnosc bo zabrudzona koncowka lufy, mokra lub zakurzona lufa nigdy nie bedzie celna w 100% ( sami sprawdzcie ja juz to przerabialem ). Oslone zakladamy przed gra, pomiedzy i po...
4. Nigdy nie sciagamy maski w trakcie gry i w jej okolicy ( jak juz zarobiles kule to maske caly czas masz na sobie i nigdzie poza wyznaczonym bezpiecznym pkt jej nie sciagasz, przedewszystkim w trakcie drogi do pkt)...
5. W przypadku gdy w okolicy działan pojawia sie osoba bez odpowiedniego zabezpieczenia wstrzymujemy lub konczymy rozgrywke ( w zaleznosci od zaistniałej sytuacji)...
Wyrobimy sobie dobre nawyki, wyjdzie nam to na zdrowie bo nie kosztuje to nas nic ( po co glupota ma kosztowac kogos zdrowie? )...
jezeli ktos chce cos jeszcze dodac to niech pisze...

Offline

 

#2 2008-05-12 18:16:32

Burek

szeregowy

4187290
Skąd: Wilkowice
Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 130
Punktów :   

Re: !!! BEZPIECZENSTWO !!!

Zgadzam sie z kazdym punktem z paintem nie ma zartow:P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pozycjonowanie szczecin jak oswoić szynszyla