Moher Power Paintball Team

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-02-19 20:35:58

SLONKO

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 380
Punktów :   

Porządek na forum

Kanał rzadowy powstał w celu utrzymywania i omawiania porzadku na forum. Ten fakt moze nie spodobac sie reszcie ale wydaje sie mi konieczny ( w przypadku zwiekszania sie liczby uzytkownikow bedziemy musieli omawiac pewne spr bez wgladu reszy - ograniczony dostep). Prosze o zaaprobowanie i poparcie (lub nie) tego pomysłu.
Kolejny problem to spr dostepu ( wydaje sie mi ze dostep do dzialu zamowienia powinni miec  tylko czlonkowie MP - osoby ktore naprawde sie z nami trzymaja i sa w MP ) Uzasadnieniem sa mozliwe ( prawdopodobnie) do uzyskania znizki np na kulki itd i z takiej opcji powinni kozystac tylko prawdziwi czlonkowie MP. pozatym ktos kto tylko zalogowal sie na forum nie bedzie w stanie wprowadzic mnie w blad i zam np 500 kulek tak dla zabawy. Mysle ze jest mozliwe podzielenie osob na forum na grupy z dostepem i nie ???
Dostep do kanalu rzadowego maja tylko administracja i moderator.
Napiszcie czy popieracie ten pomysl, moze jest to przesada ale po pewnym czasie moze okazac sie to dobrym posunieciem ( abo i nie)
w przypadku focha ze strony reszy udostepnimy ten dzial ale tylko osoba ktore naprawde beda czlonkami MP

Offline

 

#2 2008-02-19 20:42:14

SLONKO

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 380
Punktów :   

Re: Porządek na forum

Dodalem jeszcze mozliwosc odp na wlasny temat . Czasem ktos cos sobie przypomni i powinien miec taka opcje w obwodzie. To w niczym nie przeszkadza wprost przeciwnie. pozdrawiam. Ps robi sie nam z MP calkiem niezly klubik (w wakacje moze sie okazac ze bedzie nas juz 30 )

Offline

 

#3 2008-02-20 17:13:22

Predator

Administrator

1754343
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 311
Punktów :   

Re: Porządek na forum

Jak najbardziej popieram twój pomysł...


http://img168.imageshack.us/img168/8189/pligdl9.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pozycjonowanie szczecin jak oswoić szynszyla